11:00 19 Липня 2013

«Александров Ралі»: випробування горами

За місяць до старту четвертого етапу Чемпіонату України, «Александров ралі», його організатори опублікували подробиці маршруту і регламенту змагання.

АвторВолодимир НекрасовВолодимир НекрасовПрофіль »

Отож, перша та головна відмінність теперішнього видання гонки від попередніх – її дистанція. Згідно з вимогами FIA,  що пред’являються до міжнародних ралі з коефіцієнтом «5», мінімальна дистанція такого змагання не може бути меншою за 180 бойових км. В той же час, регламент українського чемпіонату обмежує максимальну дистанцію етапу ЧУ на позначці в 150 бойових км. В решті решт, розглянув офіційне звернення організатора ралі, спортивного клубу «Атлант», а також узявши до уваги загальнопоширену практику і рекомендації FIA, комітет ралі ФАУ прийняв рішення: у вигляді виключення дозволити збільшити дистанцію «Александров Ралі» на потрібні 20% – тобто, з 150 до 180 км.

Що отримують спортсмени, які вийдуть на старт, безумовно, найкрасивішої і найважчої української гонки? Триденний формат, приписуваний FIA, передбачає наступне: п’ятниця віддана на відкуп адміністративним і технічним перевіркам, ознайомленню з трасою і урочистій церемонії старту ралі. Субота фактично представляє дзеркальне відображення минулорічного «Александров Ралі»; вона включає в себе ті ж три спецділянки – «Шурдин», «Плоска» і «Буковина», які на цей раз  будуть долатись у зворотному напрямку. А ось у неділю…

Неділя стане днем абсолютних дебютів – жодна з трьох спецділянок, які завершують перегони, ніколи раніше в ралі не використовувалась. По словам директора гонки Михайла Лойленка, спецділянки «Аква Плюс» та «Орлине Гніздо» – справжня знахідка, яка дозволить даному ралі засяяти новими, абсолютно несподіваними фарбами. Що ж стосується спецділянки «Супер Крос», то вона по суті являє собою класичний «супер-спешиал», який проходить на радість публіці безпосередньо у Чернівцях.

Абсолютно новим буде і розташування центру ралі – штабу, сервісного парку і закритого парку, а також медіа-центру. На цей раз всі ці ключові місця гонки розташуються на території туристичного центру «Аква Плюс», розташованого на березі мальовничого озера неподалік від Чернівців. Таким чином, добре відоме і улюблене багатьма українськими спортсменами ралі в нинішньому році стане ще більш цікавим, привабливим та незабутнім.

Фото © Володимир Некрасов

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні