11:41 18 Лютого 2018

Кубок «AERORING»: ралісти їдуть до Черкас

В Україні стартує Трофей ФАУ з ралі на серійних авто – 24-25 лютого у Черкасах пройде перший етап турніру під назвою «Topline24 Rally».

АвторAeroringAeroringПрофіль »

Для приїзду до Черкас у спортсменів та аматорів є вагома причина – цього року місто прийматиме у себе аж чотири етапи Трофея, які будуть об’єднані окремим Кубком «AERORING». Тож не варто пропускати жодного з них – тим більше, дати етапів є доволі зручними:

24-25 лютого – «Topline24 Rally»

29-30 червня – «WonderRally»

4-5 серпня – «SunDriveFest»

6-7 жовтня – «Aeroring RALLY».

Всі етапи Кубка «AERORING» проходитимуть на території місцевого аеропорту, а офіційне відкриття з однією слаломною спецділянкою – на центральній площі Черкас. Відзначимо саму трасу – вона одна з кращих в Україні! Це асфальтне покриття відмінної якості з урахуванням всіх вимог безпеки. Загальна протяжність – 64 кілометри.

Під час першого етапу серії, «Topline24 Rally», екіпажі проїдуть по десять швидкісних ділянок. В подальшому, на кожному етапі конфігурації спецділянок оновлюватимуться та вдосконалюватимуться. Незмінним лишатиметься лише безпека траси, що є головним критерієм кожної гонки.

Щодо залікових класів в Кубку «AERORING», то вони здебільшого традиційні: стандартні автомобілі до 1,6 л; стандартні автомобілі до 2,0 л; стандартні автомобілі понад 2,0 л монопривід; стандартні автомобілі понад 2,0 л повний привід; спортивні автомобілі монопривід; спортивні автомобілі повний привід.

Але у Черкасах звичні класи вирішили доповнити ще одним, можна сказати, унікальним класом«ЗАЗ-968». Організатори взялися довести, що цю раритетну техніку ще зарано списувати з рахунку! Тож в рамках Кубку «AERORING» паралельно з основними класами змагатимуться і раритетні «Запорожці».

Всі класи – у тому числі і «ЗАЗ» – відкриті, а це означає, що зібрати власну команду можуть всі бажаючі. Це можливість для кожного стати частиною великої ралійної команди, відчути себе професіоналом та повчитися в найкращих. Детально про умови перегонів, ліцензії та реєстрацію на етапи можна дізнатись за допомогою сторінки в мережі Фейсбук та на сайті змагань.

Фото © Aeroring

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні