10:56 26 Травня 2013

Українське ралі: на порозі Чемпіонату Європи

 Велика Британія, Естонія та Україна – три країни, що мають найкращі шанси потрапити до календаря Чемпіонату Європи з ралі 2014 року. 

АвторВолодимир НекрасовВолодимир НекрасовПрофіль »

Така інформація прозвучала днями в Парижі, під час першого етапу перемовин представників Автомобільної Федерації України з керівництвом телеканалу Eurosport та компанії Eurosport Events, яка є промоутером Чемпіонату Європи з ралі. Україну на цій зустрічі представляв голова комітету ралі ФАУ Валерій Горбань, компанію Eurosport Events – її голова Франсуа Рібейро, канал Eurosport – керівник східноєвропейського та центральноазіатського напрямків Тома Біоре.  

За словами пана Рібейро, наразі саме Велика Британія, Естонія та Україна мають найкращі шанси потрапити до календаря Чемпіонату Європи вже наступного року. При цьому було підкреслено, що вищезгадану «перепустку у вищий світ» в 2014 році отримає лише одна з цих країн – вже протягом найближчого місяця стане відомо, яка саме. Звичайно, у нашому випадку мова йде про «Александров Ралі Карпати» – одну з найкращих українських ралійних гонок, яка цього року входить до заліку Кубку Європи з коефіцієнтом 5. Саме у розвитку карпатського регіону, його туристичної привабливості, позитивного міжнародного іміджу й полягає головна мета Автомобільної Федерації України, яка ініціювала цей проект.

Під час зустрічі, серед іншого, обговорювались також вимоги, які промоутер серії висуває організаторам, бажаючим потрапити до неї. Перш за все, це стосується інфраструктури регіону проведення ралі – аеропортів, готелів, доріг. Крім того, одним з найважливіших пріоритетів Eurosport Events є трансляція однієї або кількох спецділянок у прямому ефірі, що, у свою чергу, створює певні вимоги до розкладу гонки.

Процес інтеграції України в європейське суспільство шляхом проведення в нашій країні міжнародних автомобільних змагань – один з найголовніших стратегічних напрямків роботи Автомобільної Федерації України. Виходячи з цього, досягнення домовленостей щодо включення українського етапу до календаря Чемпіонату Європи з ралі стане важливим кроком на шляху зміцнення міжнародного іміджу України, як сучасної, туристично привабливої та прогресивної держави.

Фото © Eurosport

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні