13:57 15 Березня 2022

Російське пальне: в напрямку корабля

Президіум Литовської Автомобільної Федерації більшістю голосів ухвалив рішення щодо припинення партнерства з паливною компанією VIADA.

АвторВолодимир НекрасовВолодимир НекрасовПрофіль »

Не вдаючись до деталей, скажемо, що ця компанія є пов'язаною з брендом Amic (вважай - Lukoil), тобто має наявне російське коріння. Партнерство, доречі, полягало в тому, що паливний партнер надавав суттєві знижки та преференції литовським організаторам змагань та іншим членам Федерації, тож питання було доволі серйозним, а рішення - неодностайним.

Але найбільше тішить занесена до протоколу засідання аргументація віце-президента Федерації Vaidotas Zala (окреслена на скріні протоколу), яка в приблизному перекладі звучить так:

«У якості основної причини для припинення співпраці віце-президент Вайдотас Жала навів крилатий вислів - Русский Корабль, Иди Нахуй». На думку пана віце-президента, цього аргументу було цілком достатньо для прийняття рішення.

Thank you friends!

Glory to Lithuania!

The victory will be ours!

Glory to Ukraine - To Heroes Glory!

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні