10:57 06 Сентября 2018

В’ячеслав Котляр: фінішую в Херсоні

Славетний пілот та його легендарна машина востаннє порадують глядачів найближчими вихідними в Херсоні.

АвторВасиль ДовбушВасиль ДовбушПрофиль »

Цьогорічне ралі «Чумацький шлях» є ювілейним для херсонського автомобільного клубу. Найстаріший етап чемпіонату вже 25-й раз поспіль збере в себе найкращих ралістів країни. Список заявлених екіпажів зараз налічує 23 учасника, серед яких можна знайти і ветерана автоспорту, херсонця В’ячеслава Котляра. Стартуватиме В’ячеслав на домашньому етапі традиційно на своїй унікальній для України автівці – праворульній Toyota Celica 1987 р.

На цій Toyota Celica В’ячеслав змагався ще в далеких 90-х. Стартував на одних етапах з Василем Ростоцьким, Валерієм Разумовським, Олександром Салюком-старшим та іншими на різноманітних етапах по всій Україні від Карпат до Чорного моря. Брав участь і в першому за рахунком «Чумацькому шляху» в далекому 1994 році, а в 1997 році на домашньому етапі здобув перемогу в класі і дев’яте місце в абсолютному заліку.

Зі слів самого пілота, цей етап є дуже важливим і по-своєму символічним для нього. Тут В’ячеслав неодноразово виїжджав і в заліку, і в якості автомобіля безпеки, намагаючись поєднувати роботу організатора змагання, судді та учасника. Зараз же, коли В’ячеслав Котляр є президентом АК «Херсон», поєднувати організаторські обов’язки і при цьому боротись за результат на трасі доволі складно. До того ж, відверто кажучи, раритетний ралійний болід не може скласти конкуренцію сучасним автівкам, тому Вячеслав прийняв рішення зосередитись на чомусь одному. То ж цьогорічний 25-й «Чумацький шлях» стане заключним змаганням в спортивній кар’єрі ветерана.

«Я стартував на першому «Чумацькому Шляху» і зараз дуже хочу проїхати цю ювілейну 25-у гонку. Після цього «вішаю свої рукавички на цвях». Буду займатись організацією змагань, приділятиму цьому всю свою увагу», – повідомив нам В’ячеслав Котляр. До слова, автомобіль залишиться у В’ячеслава, він не планує його продавати, оскільки з ним пов’язує дуже багато спогадів. Зараз його Toyota Celica також використовується в якості виставкового автомобіля в одному з автосалонів марки Toyota.

Запрошуємо Вас вже цими вихідними повболівати за учасників ралі «Чумацький шлях» на спецділянках херсонщини. В’ячеславу бажаємо успішного фінішу. Зустрінемось на змаганнях!

Фото © Сергій Холодило, архів Василя Ростоцького

Читайте также:
Ралли в соцсетях

Авто для ралли

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Tereshchenko 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Видео

Все права на материалы, находящиеся на сайте Rally.in.ua, охраняются в соответствии с законодательством об авторском праве и смежных правах. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на www.rally.in.ua обязательна.

Контакты

Политика конфиденциальности

Copyright © Ралли в Украине