14:07 31 Серпня 2018

Ралі «Чумацький шлях»: мінус чемпіон

Один з лідируючих екіпажів ралійного чемпіонату України – Олександр Козлов/Олександр Островський – вимушені пропустити четвертий етап першості в Херсоні за станом здоров’я.

АвторВасиль ДовбушВасиль ДовбушПрофіль »

Про це повідомив штурман екіпажу в мережі Facebook. Екіпаж зняв свою заявку на участь в ралі «Чумацький шлях» 2018. Станом на 30 серпня список попередніх заявок налічує 20 екіпажів і 2 команди.

Олександр Островський в коментарі нам пояснив, що причиною відмови від участі є діагностовані в пілота Олександра Козлова проблеми зі спиною. Аби вберегти здоров’я, зараз йому потрібен відпочинок і відновлювальні процедури, тому найближчу гонку спортсмени пропускають. Участь в останньому етапі чемпіонату – ралі «Трембіта», яке пройде 5-7 жовтня, також може бути під питанням. Все залежатиме від ефективності лікування та рекомендацій лікарів.

Нагадаємо, за підсумками трьох етапів чемпіонату екіпаж Козлов/Островський займає третє місце в абсолютному заліку пілотів та друге місце в класі 4WD OPEN. Попереду залишається лише один, останній етап – ралі «Трембіта» – для того, щоб заробити дорогоцінні очки і утримати позицію в заліку, не пропустивши вперед Юрія Шаповалова та Любомира Шумакова.

Фото © Сергій Холодило

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні