23:15 21 Апреля 2015

RALLY LEGENDS: ИСТОРИЧЕСКОМУ ТРОФЕЮ БЫТЬ!

В рамках чемпионата Украины по ралли 2015 года все-таки будет разыгран отдельный зачет для исторических автомобилей.

Разговоры и споры вокруг необходимости отдельного зачета для исторических автомобилей в украинском ралли ведутся уже не первый год – и вот наконец дело сдвинулось с мертвой точки. По инициативе Комитета ралли ФАУ, которую поддержал проект «Ралли в Украине», в нынешнем сезоне в Чемпионате Украины по ралли будет разыгран неофициальный Трофей «Rally Legends». Подробно о его правилах изложено в специальном Положении, полный текст которого мы приводим ниже; желающие скачать этот документ могут найти его в разделе «Документы».

Положення

Про Трофей «Rally Legends» 2015 року

Цим документом Комітет ралі Автомобільної Федерації України та інтернет-проект «Ралі в Україні» оголошують про започаткування (в експериментальному порядку) неофіційного заліку серед учасників Чемпіонату України з ралі 2015 року під назвою Трофей «Rally Legends» (далі Трофей).

Метою створення цього заліку є популяризація історичного напрямку у змаганнях з ралі, розширення аудиторії класичного ралі за рахунок небайдужих до історії автомобілістів, а також вивчення рівня зацікавленості власників історичних автомобілів у подібних заходах.

Трофей проводитиметься, а його підсумки підбиватимуться за наступними правилами:

 1. Участь у Трофеї братимуть всі екіпажі, допущені до старту на етапах Чемпіонату України з ралі 2015 року згідно п. 7 Загального регламенту ралі, за умови, що їхні автомобілі було вироблено раніше 2000 року згідно технічного паспорту ДАІ країни, де зареєстровано автомобіль.
 2. Учасники Трофею змагатимуться, повністю виконуючи положення Загального регламенту ралі та Додаткового регламенту окремого змагання.
 3. Участь у Трофеї не потребує від членів екіпажів надання будь-яких додаткових документів, сплати будь-якого додаткового благочинного внеску або виконання будь-яких інших умов, крім зазначених в пп. 1 та 2 цього Положення.
 4. Екіпажі, чиї автомобілі відповідатимуть умовам, викладеним в п. 1 цього Положення, будуть автоматично внесені в число учасників Трофею за підсумками проходження технічних перевірок на кожному етапі Чемпіонату України з ралі 2015 року.
 5. Всі спірні питання між учасниками Трофею, які можуть виникнути під час окремого змагання, будуть розглянуті Спортивними Комісарами цього змагання згідно вимог Загального регламенту ралі та Додаткового регламенту даного змагання.
 6. При встановленні результатів кожного окремого етапу Трофею до уваги буде взято виключно результати абсолютного заліку змагання, в рамках якого відбувся цей етап.
 7. Нарахування залікових очок в Трофеї відбуватиметься за формулою, аналогічною тій, за якою нараховуватимуться очки в абсолютному заліку Чемпіонату України з ралі 2015 року згідно п. 11.2 Загального регламенту ралі. Результати етапів Трофею та поточний стан в заліку Трофею публікуватимуться на сайті «Ралі в Україні».
 8. За підсумками кожного етапу Трофею три екіпажі, що посіли три перші місця в Трофеї, буде нагороджено кубками або іншими пам’ятними призами під час загальної процедури нагородження в порядку, передбаченому організатором змагання. Кубки або призи вручатимуть представники Комітету ралі ФАУ, інтернет-проекту «Ралі в Україні» та/або видатні українські спортсмени на розсуд засновників Трофею.
 9. Загальну класифікацію в Трофеї буде встановлено за формулою, аналогічною тій, за якою підбиватимуться підсумки абсолютного заліку Чемпіонату України 2015 року згідно п. 13 Загального регламенту ралі.
 10. В разі прояви інтересу серед учасників, представників ЗМІ та вболівальників до перебігу Трофею та його підсумків, засновники Трофею беруть на себе зобов’язання звернутись до Комітету ралі ФАУ з клопотанням про надання Трофею офіційного статусу та внесення його положень до Загального регламенту ралі 2016 року.

22.04.2015 Комітет ралі ФАУ

Інтернет-проект «Ралі в Україні»

Фото ©

Читайте также:
Ралли в соцсетях

Авто для ралли

 • 255 110 Melnichuk 001
 • 255 110 Pushko 002
ТОП-Видео

Все права на материалы, находящиеся на сайте Rally.in.ua, охраняются в соответствии с законодательством об авторском праве и смежных правах. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на www.rally.in.ua обязательна.

Контакты

Политика конфиденциальности

Copyright © Ралли в Украине