16:13 27 Вересня 2018

ІВАН МІШИН: Познайомимось з ERC «з середини»

Українські ралісти знову стартують на виїзді – Сергій Потійко та Іван Мішин вже в списку заявлених екіпажів на фінальному етапі Литовського чемпіонату, «Rally Classic 2018»!

АвторВасиль ДовбушВасиль ДовбушПрофіль »

В той час коли всі вболівальники спостерігатимуть за фінальним етапом національної ралійної першості ралі «Трембіта» в м. Снятин Івано-Франківської області (5-6 жовтня), ми також матимемо можливість вболівати за українців в Литві. Відмітимо, що зараз екіпаж посідає третє місце в категорії LARČ2 (клас N4) литовського чемпіонату. Добитись такого результату хлопці змогли завдяки вдалим фінішам на подіумі впродовж останніх двох змагань: друге місце в класі на Rally Rokiškis та третя позиція в класі на Rally Elektrėnai.

Але на литовському ралі подорож Прибалтикою для них не закінчиться. Ще через тиждень хлопці вирушать в Латвію, цього разу на етап європейської серії ERC «Rally Liepaja 2018» (12-14 жовтня). В цьому році хлопці зосереджено працюють над собою і новою технікою. Автомобіль Mitsubishi Lancer EXO X є новим для Сергія, але в цьому знайомстві їм допомагає професійна команда ProRacing, яка допомогла Івану Мішину разом з Віталієм Пушкарем здобути ралійне золото чемпіонату Європи 2014-го. Все це під наглядом молодого прогресивного тренера литовця – Domynikas Butvilas, котрий здобував свої численні перемоги саме на Lancer EVO останньої генерації.

Штурман екіпажу Іван Мішин поділився з нами планами на заключний етап європейської першості: «Для Сергія це буде перший етап чемпіонату Європи в його кар’єрі, його чекає знайомство з ERC «з середини». Сезон 2018 ми проводимо виключно в Прибалтиці. В нас новий автомобіль, нова стенограма і перед нами нові дороги не схожі на українські, тому в Латвії ми будемо знайомитись з спец ділянками чемпіонату Європи. Ціль – прискорюватись по ходу гонки та насолоджуватись їздою латвійськими спецділянками».

Приємно бачити українців на старті різноманітних гоночних серій за кордоном. Там вони здобувають дорогоцінний досвід на змаганнях найвищого рівня. Сподіваємось накопичені знання вони згодом привезуть на Українські траси змагань :)

Фото: RA Events, MVFoto

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні