07:33 06 Июня 2021

Ралі «Галіція»: цікавий початок

Перший – хоча й коротенький – день ралі «Галіція» вже приніс декілька несподіваних результатів.

АвторВладимир НекрасовВладимир НекрасовПрофиль »

Звичайно ж, на першому місці в віртуальному рейтингу «ньюсмейкерів» розташувався Юрій Хоміцький, якому цього разу знов вдалося двічі випередити всіх суперників на обох проїздах супер-спешіалом. Цікаво, що минулого разу такий «міні-дубль» Юра зробив два роки тому – щоправда, на іншому карпатському ралі, «Ворота України»-2019. І зауважимо – тоді в чемпіонаті не було Олександра Салюка, а він об’єктивно є найгрізнішим з нинішніх ралістів.

Втім, не будемо перебільшувати значення маленької перемоги Хоміцького – так, він здобув додаткові «бонусні» бали за супер-спешіал, але вся боротьба ще попереду. Так само, як не варто переоцінювати й чудову п’яту позицію Івана Лобоцького, яку він посідає також за результатами суботніх спецділянок. В даному випадку, імовірно, що Іванові суттєво допомогло те, що кількома тижнями раніше він брав участь в гірському Гран-прі Трускавця, траса якого проходила майже тими самим вулицями міста, що й нинішній супер-спешіал. Тож подивимось, чи будуть результати Лобоцького такими ж впевненими, коли пелотон переміститься на гравійні дороги.

Натомість, є надія, що зможе покращити свій темп Юрій Шаповалов, який за підсумками суботи посів лише 12-ту позицію. Несподівано слабкий результат для досвідченого кременчужанина – будемо сподііватись, що він пов’язаний лише з нетиповим покриттям міських допів, а не, боронь боже, з якимись проблемами технічного характеру.

Щодо монопривідної частини пелотону, то вона зазнала найбільшої втрати ще до старту ралі – коли після тестової ділянки відкликав свою заявку Станіслав Прусс. Наскільки нам відомо, в даному випадку причиною якраз стали технічні негаразди (попередньо – з двигуном). Дуже шкода, що нам не вдасться побачити змагання між Пруссом та його конкурентами – це мала би бути цікава боротьба.

Наразі, найшвидшим з моноприводу за результатами суботи знов став литовський спортсмен Довілас Чютеле, який лишив дуже приємне враження ще два місяці тому в Херсоні. В чергове доводиться констатувати той факт, що найшвидші з українців – Сергій Івченко та Сергій Рудьковський – не знайшли аргументів, щоби протиставити їх гостю з Балтії. Що ж, подивимось, як воно буде на гравії…

Фото © Євген Канаш, Олександр Василюк

Читайте также:
Ралли в соцсетях

Авто для ралли

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Видео

Все права на материалы, находящиеся на сайте Rally.in.ua, охраняются в соответствии с законодательством об авторском праве и смежных правах. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на www.rally.in.ua обязательна.

Контакты

Политика конфиденциальности

Copyright © Ралли в Украине