19:41 03 Августа 2020

Світла пам’ять: Іван Мельничук

3 серпня 2020 року несподівано пішов з життя відомий організатор ралійних змагань в Україні Іван Георгійович Мельничук.

АвторРалли в УкраинеРалли в УкраинеПрофиль »

Учасники ралійних та гірських перегонів чудово знають, яку важливу роль відігравав Іван Георгійович в автоспортивному житті Західної України та, зокрема, Чернівецької області. Саме Іванові Мельничуку ми всі маємо завдячити за відродження славетного ралі «Буковина», яке було проведено ним після величезної перерви спочатку в статусі етапу Кубку України, а згодом – і в ранзі етапу Чемпіонату України з ралі. Численні кубкові та чемпіонатні змагання («Німчич», «Буковинська Зима», «Золота осінь Карпат», «Чернівці-600») було проведено за ініціативи та всебічної участі Івана Георгійовича.

Проект «Ралі в Україні» назавжди запам’ятає Івана Мельничука, як щиру, привітну, добру людину, завжди готову прийти на допомогу та в повній мірі використати свій величезний досвід та знання. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та колегам Івана Георгійовича.

Читайте также:
Ралли в соцсетях

Авто для ралли

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Видео

Все права на материалы, находящиеся на сайте Rally.in.ua, охраняются в соответствии с законодательством об авторском праве и смежных правах. При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на www.rally.in.ua обязательна.

Контакты

Политика конфиденциальности

Copyright © Ралли в Украине