19:21 28 Листопада 2019

Ралі «Фортеця»: «чорна п’ятниця»

Напередодні всесвітнього «Дня знижок», організатори ралі «Фортеця» звернулись до ралійного суспільства з несподіваною пропозицією, яку ми наводимо повністю, без скорочень та змін. 

АвторВолодимир НекрасовВолодимир НекрасовПрофіль »

Шановні спортсмени, менеджери, представники пілотів та команд!

Всім відомо, що будь-яке партнерство починається з презентації – короткої та змістовної розповіді про суть співпраці та взаємні вигоди від неї. Організатори ралі «Фортеця» 2020 року також підготували презентацію своєї майбутньої події – не тільки у вигляді промо-відео, яке ви всі, сподіваємось, вже бачили, але й у звичному для сучасного бізнесу PDF-форматі.

Ми розуміємо, що саме зараз ви, так само, як і ми, працюєте над бюджетами наступного сезону, проводите безліч перемовин, обговорюєте умови подальшого співробітництва з перевіреними партнерами та будуєте дружні зв’язки з новими. Це дуже важливий процес – особливо тепер, наприкінці фінансового року.

Тому ми прийняли безпрецедентне рішення – поділитися з вами своїми напрацюваннями в цьому напрямку та надати кожному бажаючому готову презентацію нашого змагання. Сподіваємось, що, маючи у своєму розпорядженні цей документ, ви зможете наочно показати вашим партнерам та спонсорам всі переваги вашої участі у ралі «Фортеця»-2020. Маємо також надію, що наша презентація допоможе вам долучити до висвітлення змагань з автомобільного ралі нових медіа-партнерів, що в цілому стане великим кроком у напрямку популяризації нашого з вами улюбленого спорту.

Відсьогодні кожен потенційний учасник ралі «Фортеця»-2020 може вільно отримати презентацію цієї події українською або англійською мовами, просто надіславши нам відповідний запит за допомогою мережі Фейсбук або звернувшись безпосередньо до заступника директора ралі з інформаційних питань, Володимира Некрасова.

Щиро бажаємо вам успіхів в плануванні та вдалих виступів в сезоні-2020!

Фото © Ралі Фортеця

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні