11:06 12 Серпня 2013

«Александров Ралі»: Дорога 65

Ще два дні тому цей матеріал мав би іншу назву – і ті вболівальники, хто уважно слідкував за поповненням у заявочному списку, легко здогадаються, яку саме.

АвторВолодимир НекрасовВолодимир НекрасовПрофіль »

Звичайно ж, в момент, коли прийом заявок на участь у «Александров Ралі» було офіційно закінчено, на думку сама собою спадала відома пісня Вен Моррісона та «Ролінг Стоунз» під назвою «Route 66». Саме 66 попередніх заявок було подано на участь у четвертому етапі Чемпіонату України, який водночас є шостим етапом Чемпіонату Росії та дванадцятим етапом Кубку Європи з ралі.

На жаль, до моменту офіційної публікації прізвищ учасників ралі та їхніх стартових номерів список дещо зменшився у розмірах. Буквально в останню мить потрапив у аварію на ралі «300 озер» один з лідерів російського чемпіонату Станіслав Травніков; незалежно від нього було відкликано заявки ще двох росіян, Вадима Макарова та Андрія Смірнова. В той же час буквально на останню сходинку від’їжджаючого потягу вскочили харків’янин Дмитро Ніколаєнко та петербуржець Микита Філіппов; саме таким чином кількість учасників «Александров Ралі» було зафіксовано на позначці 65. 

Нескладно здогадатися, що дана кількість є рекордною для будь-якого українського гравійного ралі за всю історію нашого спорту. Втім, крім цього, діло пахне ще одним рекордом: ніколи раніше в гравійній українській гонці не стартувало понад 30 повнопривідних машин. А якщо кількість учасників класів 2, 3 та У4000 залишиться незмінною, то загалом їх набереться як раз тридцять один – майже половина пелотона!

Безумовно, пропустити таке видовище – абсолютно неприпустимо для справжнього ралійного вболівальника. Більше того, справжні гурмани (які мають, до того ж, вільний час) можуть поринути у атмосферу гонки вже в четвер, 15 серпня, коли поблизу міста Берегомет Чернівецької області почнуться офіційні тестові заїзди, передбачені організаторами. В п’ятницю весь пелотон збереться на центральній площі Чернівців, де відбудеться урочиста церемонія відкриття ралі. Ну, а субота та неділя – дні, присвячені чистому спорту. 12 спецділянок, 180 бойових кілометрів, гірські перевали та швидкісні ділянки попід схилами Карпат – все це стане незабутнім святом автоспорту!

Фото © Сергій Холодило

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні