10:38 18 Листопада 2012

«Александров Ралі»: всерйоз і надовго

Комітет ралі Автомобільної Федерації України затвердив календарний план ралійних змагань на 2013 рік – і «Александров Ралі» займає в ньому особливе місце. 

АвторВолодимир НекрасовВолодимир НекрасовПрофіль »

Гонка, що носить ім’я видатного українського спортсмена і інженера Андрія Александрова, як і раніше пройде в статусі одного з етапів відкритого чемпіонату України з ралі. Після річної перерви «Александров Ралі» знов повертається на свої традиційні дати – цього разу гонка пройде з 16 по 18 серпня. Українським прихильникам ралі не варто пояснювати, з чим пов’язаний такий вибір – адже за день до старту, 15 серпня, Андрій відзначав би свій день народження…

В 2013 році продовжиться і міжнародний шлях «Александров Ралі». На цей час між автомобільними федераціями України і Росії досягнута принципова домовленість про проведення в рамках карпатської гонки виїзного етапу ралійного чемпіонату Росії. Відзначимо, що це – перший випадок в 20-річній історії українського ралі, коли на території нашої країни відбудеться етап чемпіонату іншої держави.

Крім того, організаторами змагання знов подана заявка на включення «Александров Ралі» до календарю Кубку Європи. Також, за повідомленням організаторів, можливо проведення в рамках цього змагання виїзного етапу Кубку DMack, створеного відомим меценатом Михайлом Лєпєховим та командою ALM Rally. Все це разом наочно свідчить про те, що міжнародне ралі прийшло в Карпати всерйоз і надовго.   

Оксана Александрова, член комітету ралі FAU, ініціатор проведення «Александров ралі»:

«Скажу відверто, для мене найбільше значення має не офіційний статус гонки, а її якість, рівень організації та безпеки. Я б не хотіла, щоб спортсмени та вболівальники приїжджали до нас виключно заради високого статусу гонки. Набагато важливіше, щоб ралі було цікавим, різноманітним, якісно організованим і проведеним. Тоді учасникам захочеться приїжджати до нас знову й знов, незалежно від того, в яку серію і з яким коефіцієнтом буде входити «Александров ралі».

Безумовно, дуже приємно те, що російські колеги високо оцінили наше змагання і прийняли рішення включити його в календар свого чемпіонату. Але я думаю, що це сталося, в першу чергу, тому, що з року в рік ми намагаємося зробити гонку якомога більш цікавою, якісною та різноманітною. Тільки завдяки зусиллям всієї команди організаторів «Александров Ралі» з кожним роком проходить на більш високому рівні – цілком природно, що це привертає увагу європейського ралійного співтовариства. Я вважаю, що ми на вірному шляху, і абсолютно упевнена в тому, що Андрій радів би за наше ралі».

Фото © Сергій Холодило

 

Читайте також:
Ралі в соцмережах

Авто для ралі

  • 255 110 Melnichuk 001
  • 255 110 Pushko 002
ТОП-Відео

Всі права на матеріали, розміщені на сайті Rally.in.ua, охороняються відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалов сайту, гіперпосилання (hyperlink) на www.rally.in.ua є обов’язковим.

Контакти

Політика конфіденційності

Copyright © Ралі в Україні